فروشگاه و مرکز مشاوره خرید لنز رنگی و طبی رنگی ایران      919-8863-0919       919-8862-0919

مرکز خرید ونمایندگی لنز طبی لنز رنگی وقیمت لنز طبی رنگی ولنز آستیگمات دار توریک و لنز هارد و لنز روزانه فصلی و سالانه

لنز طبی آستیگمات بایوفینیتی Biofinity

لنز طبی آستیگمات بایوفینیتی Biofinity

هنگامیکه چشمان شما  آستیگماتیسم دارند کیفیت دید شما چه در نگاه به دور و چه در نگاه به اجسام نزدیک تار و مبهم است. لنز های آستیگمات دار بایوفینیتی( توریک) می توانند مشکل دید شما را بر طرف کنند بهمراه حس راحتی عالی  و بطور مداوم تا یک هفته از آن استفاده کنید.

ویژگی لنزهای تماسی توریک بایوفینیتی بهینه شدن از لحاظ هندسی لنز بوده و یک طراحی چند وجهی  بوده و این اطمینان را به شما میدهد که لنزهای شما دقیق ، ثابت و راحت باشند.چه برای نگاه به دور و یا نزدیک از تصویر شفافی که انتظارش رو دارید با لنز بایوفینیتی لذت ببرید.

تکنولوژی منحصر بفرد  Aquaform® Technology اجازه میدهد تا مقدار زیادی اکسیژن از طریق لنز به چشم برسد و  قابلیت نگهداری رطوبت ( ترشوندگی) طبیعی  آن نیز به شما کمک میکند تا یک دید فوق العاده با یک لنز نرم و راحت، سلامتی را به چشمان خود هدیه دهید.

تکنولوژی منحصر بفرد Balanced Progressive® Technology  یک طراحی پیشرفته از بخشهای  متعدد اصلاح دید در هر دو لنز که باعث یک تصویر واضح در فواصل نزدیک و دور و همچنین وسط گردد.

خرید لنز آستیگمات دار طبی بایوفینیتی یک پیشنهاد خوب به تمام بیماران بوده و خرید لنز طبی توریک بایوفینیتی علاوه بر راحتی ، وضوح دید عالی را نیز فراهم می کند.

منبع: شرکت کوپرویژن www.coopervision.com


مقایسه محصولات (0)


لنز طبی کوپرویژن بایوفینیتی آستيگمات Biofinity Toric

لنز طبی کوپرویژن بایوفینیتی آستيگمات Biofinity Toric

لنز طبی کوپرویژن بایوفینیتی آستيگمات Biofinity Toric لنز بایوفینیتی توریک ، لنزی با قابلیت اکسیژن رسانی بالا لنز بای..

 (4.8) 

1,900,000ریال

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)